Aktualnie przebywam na innym forum, ale postanowiłem się wam pochwalić nowym pojazdem.
Zakupiłem w poprzedni piątek MH RX 50, jest to ten sam motorek co Peugeot xr6. Napędza go silnik AM6. Aktualnie jest po konkretnym tunie a siedzi w nim.
- Cylinder Malossi MHR 50
- Wydech Yasuni HMR Pro 2 Kevlar
- Wzmacniany wał TEC HQ
- Filtr powietrza stożek Malossi E5
Ogólnie jest MOC, udało mi się pociągnąć licznikowe 120 km/h z czego realnej prędkości było coś koło 110. Lata to jak durne a zębatki na MOC, przy zmianie biegu w rezonansie czuć to najbardziej bo z 1-2 koło szarpie jakby się podnieść chciało. udało mi się to wyrwać w nie największej cenie ( na szczęście) a tutaj łapcie foty.





Ile za niego dałeś? 


