• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Motorhispania RX 50 by saski62

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
saski62
Uczeń
Uczeń
Posty: 42
Rejestracja: pt 03 sty, 2014
Lokalizacja: StoÂłeczna

Motorhispania RX 50 by saski62

Postautor: saski62 » czw 20 lut, 2014

Siemka nie zaglądałem tutaj ostatnio ze względy na NEW MACHINE.
Aktualnie przebywam na innym forum, ale postanowiłem się wam pochwalić nowym pojazdem.

Zakupiłem w poprzedni piątek MH RX 50, jest to ten sam motorek co Peugeot xr6. Napędza go silnik AM6. Aktualnie jest po konkretnym tunie a siedzi w nim.

- Cylinder Malossi MHR 50
- Wydech Yasuni HMR Pro 2 Kevlar
- Wzmacniany wał TEC HQ
- Filtr powietrza stożek Malossi E5


Ogólnie jest MOC, udało mi się pociągnąć licznikowe 120 km/h z czego realnej prędkości było coś koło 110. Lata to jak durne a zębatki na MOC, przy zmianie biegu w rezonansie czuć to najbardziej bo z 1-2 koło szarpie jakby się podnieść chciało. udało mi się to wyrwać w nie największej cenie ( na szczęście) a tutaj łapcie foty.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika
ThC_PoProstuJa
Weteran
Weteran
Posty: 416
Rejestracja: czw 30 maja, 2013
Lokalizacja: ÂŁaziska GĂłrne

Re: Motorhispania RX 50 by saski62

Postautor: ThC_PoProstuJa » czw 20 lut, 2014

Fajne moto :> Ile za niego dałeś? ;>
Haotian Flash > Romet Ogar900 > Barton Fighter ECO > Yamaha TZR 50 2001r > ?

Awatar użytkownika
saski62
Uczeń
Uczeń
Posty: 42
Rejestracja: pt 03 sty, 2014
Lokalizacja: StoÂłeczna

Re: Motorhispania RX 50 by saski62

Postautor: saski62 » czw 20 lut, 2014

Zgadujcie :P

Awatar użytkownika
Yautja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1365
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: razy
Kontaktowanie:

Re: Motorhispania RX 50 by saski62

Postautor: Yautja » czw 20 lut, 2014

Jak chcesz żeby jeszcze polatał na tym cylindrze Malossi to wyczyść filtr powietrza
Obrazek

Awatar użytkownika
ThC_PoProstuJa
Weteran
Weteran
Posty: 416
Rejestracja: czw 30 maja, 2013
Lokalizacja: ÂŁaziska GĂłrne

Re: Motorhispania RX 50 by saski62

Postautor: ThC_PoProstuJa » czw 20 lut, 2014

saski62, no nie wiem? Z 3k?
Haotian Flash > Romet Ogar900 > Barton Fighter ECO > Yamaha TZR 50 2001r > ?


Awatar użytkownika
saski62
Uczeń
Uczeń
Posty: 42
Rejestracja: pt 03 sty, 2014
Lokalizacja: StoÂłeczna

Re: Motorhispania RX 50 by saski62

Postautor: saski62 » czw 20 lut, 2014

Filtr czyszczony ona, składana od podstaw przez mnie, rozbieram wszystko, czyszcze, składam

Ona sprowadzona z zza granicy cena na PL jest na prawdę nie wielka. W PL sprzedam ją pewnie za 3k, albo coś koło tego ale to dopiero za rok.



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl