Nowe zdjęcia:
Z nowości wymieniłem akumulator (poprzedni właściciel kupił nowy ale co z tego skoro miał tylko 4 Ah), wymieniłem przewody olejowe i wyczyściłem zbiornik oleju. Wlałem olej Bel-Ray Si-7 i polecam. W najbliższych planach wymiana oleju przekładniowego.