







, najlepsze malowanie według mnie
tylko koła na biało pierdutnij <3


)







Białe robią miazgę, ale znowu kasy na razie nie mam na malowanko
I jeszcze napęd muszę kupić
Yato nie wszystkie zdjęcia robił 





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości