






ciągle sie zastanawiam czy wydać te 100-150zł na undertail, mam też fajny pomysł na mocowanie tablicy jak już undertail założe aczkolwiek nie do końca legalny
no i ledowe kierunki w lampie
przednie kierunki też wylecą, wsadze jakieś fajniejsze. i to pewnie na tyle z wizualki 




[/URL]


wszystko jest ori

ważne, że właścicielowi bo:


[/URL]
Olo pisze:Może być spawany z 5, cofany, malowany szprayem ale ponad 200km/h lata![]()
![]()

modó³ wm mugen sport cdti

tak, są jeszcze na świecie zadbane i oryginalnie utrzymane motocykle
a felgi nie są oryginalnie białe, gdyby były czarne moto by się niczym nie wyróżniało, a tak wygląda pięknie. sam też nie pozostawie wszystkiego w oryginale, mimo że oryginał trzyma cene to pare detali będzie zmienionych, bo moto ma być idealne dla mnie, a nie dla kogoś






Czy ja wiem:D Ja patrze z praktycznego pkt.


zostało mi tylko wymienić filtr i olej bo jest gorzej niż ch***wy i na sezon bedzie już gotowa
)


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości