











ja pamiętam jak na swapa się przesiadłem i miałem bloka na wydechowym na 15 koni a zrywało z fotela
heh chociaż mi nie słabnie bo mocy to jej przybywa non stop i ciągle mnie zadziwia
jednak 2t jest podatniejsze na przeróbki 


modó³ wm mugen sport cdti

















Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości