• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

HONDA NSR 125

Zaprezentuj swoją maszynę.
Blu
Weteran
Weteran
Posty: 311
Rejestracja: ndz 26 gru, 2010
Lokalizacja: ZGL
Kontaktowanie:

Re: HONDA NSR 125

Postautor: Blu » pt 27 gru, 2013

dodaj, że chodzi o 125cc, bo zaraz wejdzie pewna osoba i porówna 125cc 2t do 600cc 4t :D

Jak ktos w zyciu jezdzil ogarem i sie przejechal na nsr to wiadomo bueheh.
Ale dla niektorych tutaj jazda na 2t jest lepsza nawet od r1, tego nie ogarniesz :D
[center] Obrazek [/center]


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: HONDA NSR 125

Postautor: n0r3k » pt 27 gru, 2013

Blu, no pewnie, 17 lat mam, do***rdole se R1 a co, przecież mam doświadczenie :)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Blu
Weteran
Weteran
Posty: 311
Rejestracja: ndz 26 gru, 2010
Lokalizacja: ZGL
Kontaktowanie:

Re: HONDA NSR 125

Postautor: Blu » pt 27 gru, 2013

Blu, no pewnie, 17 lat mam, do***rdole se R1 a co, przecież mam doświadczenie :)

jak sie dorobisz do jakies 600cc to w 10sek zapomnisz o 2t forever, a potem jeszcze bedziesz sie smial ze tak mowiles ;)



Poki co nabijaj km, bo nie znasz dnia ani godziny. Serio, zycze Ci jak najwiecej bezawaryjnych km :>
Ostatnio zmieniony pt 27 gru, 2013 przez Blu, łącznie zmieniany 2 razy.
[center] Obrazek [/center]

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: HONDA NSR 125

Postautor: n0r3k » pt 27 gru, 2013

Blu, czy ja mówie ''2t forever''? zrozum, porównuje przedział 125cc. w ogarze 110cc też kiedyś zapierdalało, no taka już kolej rzeczy. a nsr zawsze będe miło wspominał.
ostatnio na praktykach z mechanikiem gadałem, on teraz b-kingiem śmiga, i jak powiedziałem mu że nsrką latam, to tylko sie usmiechnął i powiedział ''stare dobre czasy'' ;) mówił, że wkurwiała go strasznie ale mimo to do tej pory miło ją wspomina :)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: HONDA NSR 125

Postautor: Outer » pt 27 gru, 2013

600 trudniej i gorzej się jeździ niż 1000, dla tego jak ktoś chce na siłę ściga, to zawsze polece r1 niż r6.


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: HONDA NSR 125

Postautor: n0r3k » pt 27 gru, 2013

Outer, trudniej? hmm widze jakąś nową teorię. żeby na litra wsiąść trzeba mieć troche doświadczenia, to zbyt brutalne motocykle, jeśli mówimy oczywiście o sportach.
ale nie o tym temat ;)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: HONDA NSR 125

Postautor: Outer » pt 27 gru, 2013

600 to brutalne motocykle, 1000 to ugrzecznione, niskoobrotowce ze mocniejszą mocą na niskich obrotach.

600 to extremalnie wyżyłowane motocykle, które mają nierzadko po 18000 rpm. Dzikusy.

A i "doświadczenie" to też absurd, ktoś kto jeździł 125 w 2t może śmiało wsiadać na co chce i tak tam gdzie jechał 80 będzie jechał 80, a tam gdzie 120, 120, reszta to dawcy i oszołomy i o nich nie piszę.
W wielu przypadkach do 100 masz szybciej w 600 NIŻ W 1000, u mnie w fzs jest taka skrzynia, by przy 100 akurat wchodziła odcinka, w litrach 150 km/h robią na 1 biegu, a wtedy ciąg na 1 ma słabszy niż u mnie, fzs na 1 czy 2 biegu jest niesamowicie narwany, co mi się osobiście NIE podoba.
Ostatnio zmieniony pt 27 gru, 2013 przez Outer, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: HONDA NSR 125

Postautor: n0r3k » pt 27 gru, 2013

ja osobiście doświadczenia z większymi sprzętami raczej nie mam, ale jak gadałem ze znajomym co na f3 śmiga, mówił że jak wziął r1 od kumpla, odwinął 1 do końca i odpuścił to potrafiło koło blokować :)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: HONDA NSR 125

Postautor: Outer » pt 27 gru, 2013

No raczej zblokować kompresją to ciężko w r4, ale możliwe, że było ślisko albo kapeć był słaby. W sv i innych, gdzie latają tłoki wielkości wiaderek hamowanie silnikiem to zagrożenie w niektórych przypadkach na drodze.(sam nigdy nie hamuję na rondach w złożeniu, albo leciutkie przyśpieszanie, albo utrzymywanie prędkości)

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: HONDA NSR 125

Postautor: n0r3k » pt 27 gru, 2013

Outer, w złożeniu zawsze jade jednym tępem, nawet w 2t odpuszczenie gazu przy odrobinie pecha mogło by spowodować uślizg koła.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: HONDA NSR 125

Postautor: Outer » pt 27 gru, 2013

Na rondach trzeba uważać podwójnie, bo w lolsce mamy niekiedy dziwne skoki kąta nawierzchni.

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: HONDA NSR 125

Postautor: n0r3k » pt 27 gru, 2013

''czystość'' nawierzchni też nie pomaga :) bo niektórym cięzko zrozumieć, że po drodze jeżdżą też jednoślady, i jak sie wyjedzie ciągnikiem z pola i za***rdoli całą nawierzchnie to to może delikatnie utrudniać jazdę...
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
szymo_97
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 994
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Paprotnia, koÂło ÂŁodzi

Re: HONDA NSR 125

Postautor: szymo_97 » sob 28 gru, 2013

Haha, no dokładnie :D
Ja kocham jazdę podczas gdy są żniwa i na zakrętach leży pełno zaschniętego błota wymieszanego ze słomą...
GuoWe'i 125 > WSK 125 > CBR 125R > Benzer Texas > Suzuki RG 125 F > Honda CB-1 400 :D

Obrazek

gg. 20481530

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: HONDA NSR 125

Postautor: Bumek » sob 28 gru, 2013

Ciężko też tak na rolników winę zrzucać, bo co niby mają zrobić? Nie zarabiać na życie i rodzinę, bo paru motocyklistów chce sobie pojeździć akurat dziś? To władze powinny zajmować się oczyszczaniem dróg. A jak ktoś chce sobie poszaleć po winklach, to powinien najpierw obadać traskę :)
Obrazek

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: HONDA NSR 125

Postautor: lukaszw103 » sob 28 gru, 2013

Bumek święta racja.



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl