dodaj, że chodzi o 125cc, bo zaraz wejdzie pewna osoba i porówna 125cc 2t do 600cc 4t![]()
Jak ktos w zyciu jezdzil ogarem i sie przejechal na nsr to wiadomo bueheh.
Ale dla niektorych tutaj jazda na 2t jest lepsza nawet od r1, tego nie ogarniesz




dodaj, że chodzi o 125cc, bo zaraz wejdzie pewna osoba i porówna 125cc 2t do 600cc 4t![]()

[/center]



Blu, no pewnie, 17 lat mam, do***rdole se R1 a co, przecież mam doświadczenie![]()

[/center]
mówił, że wkurwiała go strasznie ale mimo to do tej pory miło ją wspomina 














bo niektórym cięzko zrozumieć, że po drodze jeżdżą też jednoślady, i jak sie wyjedzie ciągnikiem z pola i za***rdoli całą nawierzchnie to to może delikatnie utrudniać jazdę...





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości