












Jak ja siadłem na ogara 2 tygodnie po kupnie nsr, to whoo, panie xD






chwile polataliśmy, przy głupim wyprzedzaniu nawet cbrka zostaje daleko, mimo, że docieram i za wysoko nie kręce silnika
a spalanie swoją drogą, małe nie jest, ale coś za coś











Bumek pisze:Mi jazda nsr sprawia dużo więcej frajdy niż jazda 4-suwem




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości