Można kombinować z dokładanym łożem silnika pod oryginalne mocowania. Na pewno na tym nie stracisz, bo oryginalne Stelle z roku na rok drożeją i to bardzo, a jak potniesz, to 2/3 wartości pójdzie się kochać 



Można kombinować z dokładanym łożem silnika pod oryginalne mocowania. Na pewno na tym nie stracisz, bo oryginalne Stelle z roku na rok drożeją i to bardzo, a jak potniesz, to 2/3 wartości pójdzie się kochać 



Brak czasu, funduszy... Może ruszy w zimę, ale w zimę wolałbym wpakować do ogara parę tuningowych gratów także nie wiem...modó³ wm mugen sport cdti

tu potrzebuję na Asiunie a tu kawa błaga o wsparcie finansowe xd
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości