A jak to zrobisz to twoja decyzja
Ano i moto ładne choć nie degustuje w tego typu moto to nie mówię też że są brzydkie
Ładny motorek tylko nie w moim guście 



Ładny motorek tylko nie w moim guście 


![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)

.
.



A będziesz robił jeszcze te trzymaki na blachę, żeby była bez ramki? Czy tak już ostatecznie?












. Ale na wiosnę jak wbije 1500km to zdejmą mi w serwisie blokady, pewnie trzeba będzie trochę zapłacić, no ale gwarancja jest. Raz jechałem 69km/h według licznika Rieju
a według ogara to gdzieś 75
.

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości