Nie to co u mnie jakiś debil założył na tył 160 i się zrobiło kanciate jajo, które nijak nie współgra z przednią seteczką










a robić wole chińczyka, bo tu jak coś uszkodze to musze grubo bulić, a do ogara części kosztowały grosze 




jak tu coś spiernicze to napewno zapamiętam





ale najpierw sie modle żeby odpaliła xD jutro rano jade do gumiarza a potem biore sie za silnik 






Ale teraz tak mi się wydaje że jak by mi dali jakie moto inne to pomału też bym rozebrał i może nawet złożył
Odpali na pewno 

ReallY pisze:pomału też bym rozebrał








Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości