• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: choinka » pn 03 gru, 2012

Kto tobie pospawa mosiądz? Ale zapowiada się ciekawie ;D


tomek55465
Specjalista
Specjalista
Posty: 207
Rejestracja: śr 08 gru, 2010
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: tomek55465 » pn 03 gru, 2012

choinka, to aluminium

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Lukas995 » wt 04 gru, 2012

Teraz to będzie miało moc :D
Powiedzenia ;P

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: choinka » wt 04 gru, 2012

tomek55465, Chyba że tak :) Ale tak czy siak powodzenia :)

Awatar użytkownika
carlos
Weteran
Weteran
Posty: 544
Rejestracja: pt 09 gru, 2011
Lokalizacja: KoÂło

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: carlos » śr 05 gru, 2012

Spalaniem się nie martwisz ?? :D mojemu kumplowi P/G na cylku stage6 potrafił wciągnąć 10 litrów :D a znowu minarelka am6 :D na 73cc chińskiej i 12 łykała co już było totalnie kosmiczne :D ale wydech seria był także ...
Zumico GR500 swap Cagiva Mito 125 ---> Suzuki GS500


Awatar użytkownika
Crush
Specjalista
Specjalista
Posty: 214
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2012
Lokalizacja: Nidzica

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Crush » śr 05 gru, 2012

Ja pierdziele takie spalania są efektem braku wiedzy na temat regulacji gaźnika. Mojemu koledze racing w roxie palił 6l a gpr śliczna.

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Yato » śr 05 gru, 2012

Crush, Skutery na full setupie tyle ciągną :)
:)

Awatar użytkownika
Crush
Specjalista
Specjalista
Posty: 214
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2012
Lokalizacja: Nidzica

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Crush » sob 08 gru, 2012

Nie zgodzę się z tobą tuner w moim mieście na tuningu high-end klasa 22-28 koni. Znany JakubSz miał piękną aree cameleon zszedł do 7,5 litra na gaźniku 26 pwk.

tomek55465
Specjalista
Specjalista
Posty: 207
Rejestracja: śr 08 gru, 2010
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: tomek55465 » czw 13 gru, 2012

Co do spalania to kolega miał aprilie sr 70 racing i z passatem 1.9tdi do 100km/h to tak 5m miał przewagi a spalanie około 7-8l a on nie wie co to spokojna jazda to ja nie wiem jak może mi spalić chociaż powyżej 8l ale jak założę wszystko to wyjdzie co i jak.
Króciec jeszcze przed spawaniem:
Obrazek
I po spawaniu(obok to marker biały do opon dziś kupiony)
Obrazek
Z gaźnikiem:
Obrazek
Obrazek
Króciec jest jeszcze do drobnych poprawek i zobaczyłem jeszcze jak to będzie razem wyglądać(jeszcze nie przykręcone i do poprawek, a jakby co to silnik brudny bo jakoś nie było czasu wyczyścić)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdro.
Ostatnio zmieniony czw 13 gru, 2012 przez tomek55465, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Bumek » czw 13 gru, 2012

Ladnie, ladnie :) napisy na oponkach jakie beda ? ;>

Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Czyżu15 » czw 13 gru, 2012

bumek, tunink i pajonier oraz gut jer :D
a derbi ładne widać że się coś dzieje o to chodzi ;p
only vag

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: choinka » czw 13 gru, 2012

Teraz widać że to stal/aluminium. I jak dobrze widzę to jest to połączone gumą tak? Czyżu15, a pajonier tzn co? xD bo mi to się tylko kojarzy z firmą pioneer produkującą car audio :P

tomek55465
Specjalista
Specjalista
Posty: 207
Rejestracja: śr 08 gru, 2010
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: tomek55465 » czw 13 gru, 2012

choinka, to tak na szybko z tą gumą aby gaźnik w miarę siedział i jak będę mieć chwilę czasu to poszukam czegoś co benzyna nie roztopi czy cuś.

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: choinka » czw 13 gru, 2012

Nie no guma powinna wytrzymać. Tylko żeby dobrze jakoś ścisnąć.

Awatar użytkownika
Crush
Specjalista
Specjalista
Posty: 214
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2012
Lokalizacja: Nidzica

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Crush » pt 14 gru, 2012

Kup przejście gaźnika dellorto do peugeota sprawdź aby wymiary czy ci podejdą pod pwk.



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl