• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Zaprezentuj swoją maszynę.
tomek55465
Specjalista
Specjalista
Posty: 207
Rejestracja: śr 08 gru, 2010
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: tomek55465 » pn 19 lis, 2012

Siemka dziś przyszedł gaźnik 21mm pwk, jestem bardzo zaskoczony jego rozmiarami bo myślałem że jest wielkości seryjnego gaźnika a jest prawie dwa razy większy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony pn 19 lis, 2012 przez tomek55465, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Pawlos312 » pn 19 lis, 2012

Po co Ci taki gazior do 50 ?
Obrazek

tomek55465
Specjalista
Specjalista
Posty: 207
Rejestracja: śr 08 gru, 2010
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: tomek55465 » pn 19 lis, 2012

Pawlos312, on nie jest do 50
i jeszcze porównanie małe z gaźnikiem ogara 19mm
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Alpen » pn 19 lis, 2012

tomek55465, 70 wsadzasz? :)
modó³ wm mugen sport cdti

tomek55465
Specjalista
Specjalista
Posty: 207
Rejestracja: śr 08 gru, 2010
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: tomek55465 » pn 19 lis, 2012

Alp3n, tak


Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Alpen » pn 19 lis, 2012

tomek55465, Podaj jakieś info o nim. :)
modó³ wm mugen sport cdti

tomek55465
Specjalista
Specjalista
Posty: 207
Rejestracja: śr 08 gru, 2010
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: tomek55465 » pn 19 lis, 2012

Airsal tech racing 70

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Alpen » pn 19 lis, 2012

Cena? I na takim secie ile to będzie miało KM? :D Coś czuję że będzie fajnie leciał. :)
modó³ wm mugen sport cdti

tomek55465
Specjalista
Specjalista
Posty: 207
Rejestracja: śr 08 gru, 2010
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: tomek55465 » pn 19 lis, 2012

Alp3n, około 500-600zł nie jestem w stanie powiedzieć a moc około 12-14km chyba powinno być

tomek55465
Specjalista
Specjalista
Posty: 207
Rejestracja: śr 08 gru, 2010
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: tomek55465 » czw 22 lis, 2012

Dziś trochę wypolerowałem gaźnik, wiem że nie jest lusterko ale nie jest najgorzej jeszcze do tego dochodzi słabe oświetlenie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
W środę/czwartek przejdzie paczuszka i jej zawartość pokażę w tedy kiedy przyjdzie, a co do cylka i reszty dupereli planuję zamówić jakoś na święta.
Pozdro.

tomek55465
Specjalista
Specjalista
Posty: 207
Rejestracja: śr 08 gru, 2010
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: tomek55465 » sob 01 gru, 2012

A więc jest już wał i miarka oleju i jeszcze dziś może pokarzę wam jak w domowych warunkach powstaje mój króciec, jakieś fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tu to wszystko trzymam:
Obrazek
A co do tłumika to może będzie spawak.
Pozdro.

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Yato » sob 01 gru, 2012

No ładnie ładnie :D
Pokaż tego króćca xD
I mam pytanko, wiem że dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają, ale ile już poszło w gpr'a ? Razem z motorem :)
:)

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: michau_ek » sob 01 gru, 2012

też mnie to ciekawi...


set szykuje się fajny, lecz jak dla mnie to bezsens pakować w taki silnik większe pojemności - już lepiej 125 w 2t kupić, choć i tak czekam na jakiś filimk jak to lata ;)

adrol

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: adrol » sob 01 gru, 2012

Moim zdaniem idzie prawidłową drogą, trochę się podszkoli, będzie miał satysfakcję, a 125/50 2t to było dobre rozwiązanie kilka lat temu, teraz gdy weszły obowiązkowe przeglądy i policjanci stają się bardziej spostrzegawczy to najlepiej zastosować big bore kit i tak naprawdę praktycznie nie widać różnicy pomiędzy 50ccm, a zwiększoną pojemnością. Moim zdaniem zapowiada się super.

tomek55465
Specjalista
Specjalista
Posty: 207
Rejestracja: śr 08 gru, 2010
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: tomek55465 » pn 03 gru, 2012

michau_ek, Yato, co do kosztów to:
-gaźnik 210zł
-wał 415zł
-zawór membranowy 90zł
-filtr revo s type 35zł
-cylek 610zł(brak)
-łożyska około 100zł(brak)
-łożysko igiełkowe korbowodu 50zł(brak)
-filtr Stage6 Racing 80zł(brak)
a tyle ile wydałem ogólnie to nie liczyłem i póki co nie zamierzam.
Plany:
-cylinder 70ccm racing
-łożyska i uszczelniacze
-filtr
-króciec
-lusterko Stage6 f1(może)
-ciężarki kierownicy str8 shorty niebieskie
-nakrętki na wentyle str8 niebieskie
-siedzenia obszyte materiałem przypominającym carbon
-Michelin Pilot Sporty lub CONTINENTAL CONTI TWIST
-pompka hamulcowa przód brembo od cagivy mito
-trzeba coś mysleć z tłumikiem
i jeszcze coś by się znalazło.
Póki co to zrobię mechanikę i jak będzie kasa to będę realizował plany co do optyki.
Fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Plany co do dupci:
Obrazek
I fotki przyszłego króćca:
Obrazek
dziś odlałem ten walec i jutro jedzie do tokarza, i jutro lub po jutrze do spawacza i spodziewam się mieć gotowy króciec do soboty.
Pozdro



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl