michau_ek,
Yato, co do kosztów to:
-gaźnik 210zł
-wał 415zł
-zawór membranowy 90zł
-filtr revo s type 35zł
-cylek 610zł(brak)
-łożyska około 100zł(brak)
-łożysko igiełkowe korbowodu 50zł(brak)
-filtr Stage6 Racing 80zł(brak)
a tyle ile wydałem ogólnie to nie liczyłem i póki co nie zamierzam.
Plany:
-cylinder 70ccm racing
-łożyska i uszczelniacze
-filtr
-króciec
-lusterko Stage6 f1(może)
-ciężarki kierownicy str8 shorty niebieskie
-nakrętki na wentyle str8 niebieskie
-siedzenia obszyte materiałem przypominającym carbon
-Michelin Pilot Sporty lub CONTINENTAL CONTI TWIST
-pompka hamulcowa przód brembo od cagivy mito
-trzeba coś mysleć z tłumikiem
i jeszcze coś by się znalazło.
Póki co to zrobię mechanikę i jak będzie kasa to będę realizował plany co do optyki.
Fotki:
Plany co do dupci:
I fotki przyszłego króćca:
dziś odlałem ten walec i jutro jedzie do tokarza, i jutro lub po jutrze do spawacza i spodziewam się mieć gotowy króciec do soboty.
Pozdro