Bardzo ładnie się prezentuje 









Yato pisze:ej a jak w porównaniu do varadero ten derbi ? oczywiście o wymiary mi chodzi

---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
ale wolę dźwięki cbr i viadra





Derbi jakoś daje rady z Viadrem i TDR?


chciałbym w takiej śmigać
A tak to jakieś piździki w najlepszym wypadku z v-maxem 80km/h


Kolor tarczy trochi jasnawszy ale tak to git



ja tam bujam się z apką leonardo 150 i piaggio nrg stage6 70cc wiem jak to jest z przodu jeździć
heh 110cc nie dawało radyUżytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości