ale już sprężyny kupione i stare spękane wyjęte i trzeba się wziąć za zakładanie kiedy.
A co do tych spray'ów to jakiś badziew bo u mnie podobnie jest ...




ale już sprężyny kupione i stare spękane wyjęte i trzeba się wziąć za zakładanie kiedy.

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość