








[/URL]





Gadałem z ojcem o zmianie koloru i wtedy siostra się oczywiście wprosiła i powiedziała że będzie jeździć Ogarem. No i ojciec powiedział że mam go skręcać. Teraz ogar znowu stoi a siostra na pewno jeździć nie będzie i ogar znów się będzie kurzył 




---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739

, lakier jest zdarty w 20 miejscach na całym moto więc gdzie nie gdzie widać trochę rdzy
lukas15, szczerze ci powiem że tak 

tylko jak coś to pistoletem, ewentualnie dobrym spraytem.




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości