








n0r3k pisze:Napewno ubrań nie kupie używanych, a dobre, nowe kombi to koszt ok. 1000zł. poszukam raczej kurtek w granicach 300-400zł. Kask myślę że w granicach 500zł kupie, rękawice za 100zł już fajne widziałem.



![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)







pomalowałem tylko ciężarki kierownicy (nie ma ich na foto)










Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości