




oby się udało kolor dobrać taki sam
przygotowanie do sezonu trwa
zima jeszcze trochę u nas pobędzie
Masz czas ![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)



bo i tak nie widać
ale moto fajne, pozazdrościć 







. Mam nadzieję, że uda mi się na otwarcie sezonu wbić do BP. A jakie żarówki dajesz?






Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości