Wiem że nie umyta ale nie było czasu, dziś rano założyłem owiewki




Wiem że nie umyta ale nie było czasu, dziś rano założyłem owiewki











A tył dobra je, na przód wstawi 110 i nie bd źle 












Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości