Jak zwykle Tobie coś nie pasuje i musisz ponarzekać. Ale to Twój problem.
A maszyna ładna i widać że nie leniuchujesz zbytnio
Wiosna już czeka 



Jak zwykle Tobie coś nie pasuje i musisz ponarzekać. Ale to Twój problem.
Wiosna już czeka 



modó³ wm mugen sport cdti




Bardzo ładnie. Farba na baku jakby wyglądała na fioletową ale to może tylko na fotce tak wyszło.
szkoda że 2t
ale ogólnie bardzo fajnie 





Przy takich moto to bak się szybko rysuje paskiem od spodni 

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości