nie powiem zabawe na niej jest genialna ale będe ją sprzedawał 








No chyba, że jest się szymo_97, którego przyjaciel namierzył złodzieja wożącego się jego skradzionym łosiem i odzyskali go własnymi siłami 


To jest model XT600K czyli ta najmocniejsza bez rozrusznika, kompreche ma taka ze trzeba skakać na kopke zeby odpaliła


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości