Witam kupiłem go wczoraj 2010r z przebiegiem 8tyś km został sprowadzony z Austrii jest to full seria:
Cylinder 50cc tnt
gaznik dellorto 17.5
wydech Hebo racing
[url=http://ifotos.pl/img/DSC0030[1_espeare.JPG/][img]http://s3.ifotos.pl/mini/DSC0030[1_espeare.JPG[/img][/url]
Plany na przyszłość:
-Cylinder 80 Malossi MHR Replica
-Wał korbowy Tec Evolution
-Gaznik 21-24
-Sprzęgło Tarcze sprzęgła Polini Evolution
-Łożyska c3 Skf
[url=http://ifotos.pl/Img/DSC0031[1_espeawp.JPG/][img]http://s6.ifotos.pl/mini/DSC0031[1_espeawp.JPG[/img][/url]
[url=http://ifotos.pl/img/DSC0032[1_espeawa.JPG/][img]http://s6.ifotos.pl/mini/DSC0032[1_espeawa.JPG[/img][/url]
[url=http://ifotos.pl/img/DSC0033[1_espeasa.JPG/][img]http://s2.ifotos.pl/mini/DSC0033[1_espeasa.JPG[/img][/url]








A i temat w złym dziale więc przonoszę
dziwi mnie tylko czemu w wieku 23 lat kupujesz takiego pierdziocha i jeszcze chcesz tam pakować jakieś stejdżsiksy i inne.
