




a co do ssania zaleznie jaki masz typ gaznika, mi chodzilo o rowiazanie archaiczne czyli dysza ktora zamyka doplywa powietrzam w chinolu mimo iz zmienialem polozenie recznie ona latala sobie wg wlasnego uznania;D co do elektryki to nie pomoge bo sam nie wiele jeszcze umiem ale zwykle swieca pokazuje nieprawidlowosci 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości