






benzerek pisze:To prawdopodobnie regulator napięcia jest do wymiany lub nie odpowiednie żarówki, swiatła świecą mocniej wraz ze wzrostem obrotów bo magneto sie kreci szybciej i daje więcej prądu to normalne, twój kolega ma pewnie lepiej naładowany akumulator





Smolarek pisze:Cewka startera i moduł mógł szlak trafić albo okablowanie w tym rejonie bo te chińskie kabelki to straszne gówno cienkie jest. Ale sądzę że moduł masz trafiony. odpala to w ogóle z kopa czy też nie ?
Kable to są śmieszne aż się dziwie że to działa.


benzerek pisze:A próbowałeś starterem na podłączonym prostowniku?




Smolarek pisze:No bo się nie robi. Za dużo uszkodzeń możesz sobie tym zafundować jedyny plus tej metody to to ,że wykluczysz padnięty aku , jak zakręci ze startera to aku do wymiany, a jak nie to zgaduj zgadula gdzie boli gnoja



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości