• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Silnik z 200 podejdzie do 205

eber
Posty: 1
Rejestracja: pn 03 sie, 2015
Lokalizacja: Warszawa

Silnik z 200 podejdzie do 205

Postautor: eber » pn 03 sie, 2015

Czy silnik z jawki podejdzie do ramy ogara 205 ?


vxproplus
Majster
Majster
Posty: 101
Rejestracja: wt 28 lip, 2015
Lokalizacja: NSZ
Pojazd: Router WS 50 MR'13
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Silnik z 200 podejdzie do 205

Postautor: vxproplus » pn 03 sie, 2015

Bez przeróbek to raczej nie. Będziesz musiał uchwyty przespawać. Silnik Dezamet 023 ma szersze mocowania jak 223 i do tego w innych miejscach. Problemem jest też wahacz bo jawa 223 ma łańcuch po prawej stronie będziesz musiał sobie załatwić wahacz od ogara 200 albo przerobić ten obecny np. obrócić cały wahacz w ramie do góry nogami i przespawać mocowania amortyzatorów lub wyciąć trzpień ustalający tarczę kotwiczną tylnego hamulca i przyspawać z drugiej strony wtedy wahacz zostaje tak jak był. Silnik jawki wymaga zębatki na tył 52z inaczej nie będzie się radził. Jak masz czas, umiejętności i sprzęt to jest do zrobienia.
Ostatnio zmieniony pn 03 sie, 2015 przez vxproplus, łącznie zmieniany 2 razy.


Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl