• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Przerywa na wysokich obrotach

Awatar użytkownika
zagraj1234
Specjalista
Specjalista
Posty: 180
Rejestracja: pt 18 paź, 2013
Lokalizacja: ÂŻyrardĂłw
Kontaktowanie:

Przerywa na wysokich obrotach

Postautor: zagraj1234 » pt 01 maja, 2015

Witam
Mam problem z Zippem Quantumem 2t mojej dziewczyny. Skuter po jezdzie w doszczu zaczął przerywać na wysokich obrotach. To było kilka dni temu do tego czasu już wysechł był jezdzony. Do tej jazdy w deszczu było wszystko ok przy jej wadze rozpędzał się do 75kmh a teraz 67kmh i dalej przerywa. Wyczyściłem gaźnik , filtr i świece( po tym jak by się trochę poprawiło). Jak postawie go na stopce centralnej i dam w opór to kręci sie do 9k obr i spada do 8 i tak cały czas czasami się wkręci do 10.
Mam przeczucie że to świece ale nie mama na zamiane a dziś nigdzie nie kupie nowej musze czekać do jutra.
Co Wy o tym sądzice?
JeÂśli pomogÂłem postaw piwo
LwG


mosik7
Amator
Amator
Posty: 10
Rejestracja: pn 11 maja, 2015
Lokalizacja: Giżycko

Re: Przerywa na wysokich obrotach

Postautor: mosik7 » pn 11 maja, 2015

Sprawdź w ciemnym pomieszczeniu lub w nocy, czy fajka i przewód nie mają przebicia. ja tak miałem. Świeciły się jak żarówki.


Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl