



speeder pisze:To się pojawiło, czy było tak od początku?


Okazało sie że dolna śruba mocowania silnika była po prostu ukręcona. Poskładałem resztę jak być powinno i jest o niebo lepiej zaraz inna jazda. 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość