



ja kiedyś tak miałem, że jakiś opornik był za mały w diodach, i dawałem 12V tak mocno świeciły przez sekundę, gasły. potem przelutowałem opornik z diod od neonów i caceńko 


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości