Mianowicie dzisiaj przy składaniu tylu mojego leona zauważyłem że lata jakaś sprężynka ( od świateł hamulca stopu ) i postanowiłem ją zamocować lecz światła nie działały to postanowiłem gwint podnieść do góry i okazało się że gwint jest przełamany w pół i nie da się dobrze wyregulować :<
moja prośba do was > Pomóżcie mi na alle*ro znaleźć taki czujnik jak ten
z góry dziękuje 




