Siemka.
Jestem posiadaczem Rometa R150. Od paru dni mam z nim problem. Czyściłem w nim gaźnik i musiałem wymienić pływak. Odpala bez problemu na ciepłym jak i na zimnym. I na wolnych obrotach też fajnie działa. Tylko w czasie jazdy dusi go, szarpie, zamula i gaśnie. Kręciłem śrubką od mieszanki już chyba wszystkie obroty i nic. Nie wiem ile ma być obrotów dokładnie. Nie posiadam żadnych danych tego silnika. Jakie mają być luzy na zaworach. Gdzie są cechy by sprawdzić zapłon. Jaka ma być kompresja Itd. No i po co jet ta druga świeca skoro to silnik jednocylindrowy ?




Jest tylko dla picu , chociaż świetnie ten patent sprawdza sie jako zapasowa świeca . Iż jest to pojemność 150, tak wiec jeżeli nie możesz znaleźć luzów zaworowych to ustaw 0,1mm na ssący oraz 0,14mm na wydech. Gaźnika nikt ci nie powie jak ustawić możesz tylko próbować "na wyczucie". Zapłonu nie przestawisz więć nie ma sensu go 'sprawdzać", jedynie to możesz sie pobawić w podmianę cewki, na pewno koniecznie sprawdź kabel WM ,swiece i fajke , ponieważ to ich uszkodzenie powoduje takie "zamieszanie" że na wolnych chodzi dobrze a na wyższych gaśnie, faluje , prycha , kicha itd.