Postautor: Piotr » pt 26 cze, 2015
Mam problem z moim Ogarem, bardziej szczegółowo z dźwignią hamulca tylnego. Gdyż jakiś czas temu po długiej przerwie odpaliłem go i wszystko działało, gdy wyjechałem to hamulec się poluzował. Teraz gdy hamuję muszę naciskać go piętą. Gdy są dziury (co jest częste) to czasem dźwignią haczę o ziemię. Jak go naciągnąć by hamować normalnie? tzn leciutko dotykając nogą wajche?