





Otóż, robiłem generalny remont, wymienione łożyska, wał, cylinder po szlifie, czeski tłok itp. wydawałoby się, że wszystko jest elegancko, a on nie chce odpalić. Zapłon mam ustawiony dobrze, nowy kondensator i przerywacz, iskra jest. Macie jakieś pomysły?


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość