Witam
Mam problem z Zippem Quantumem 2t mojej dziewczyny. Skuter po jezdzie w doszczu zaczął przerywać na wysokich obrotach. To było kilka dni temu do tego czasu już wysechł był jezdzony. Do tej jazdy w deszczu było wszystko ok przy jej wadze rozpędzał się do 75kmh a teraz 67kmh i dalej przerywa. Wyczyściłem gaźnik , filtr i świece( po tym jak by się trochę poprawiło). Jak postawie go na stopce centralnej i dam w opór to kręci sie do 9k obr i spada do 8 i tak cały czas czasami się wkręci do 10.
Mam przeczucie że to świece ale nie mama na zamiane a dziś nigdzie nie kupie nowej musze czekać do jutra.
Co Wy o tym sądzice?



