• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Pojedyncze pytania

Masz jakiś problem ze swoją maszyną? Pisz a my postaramy się pomóc
Awatar użytkownika
dzikilopez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1697
Rejestracja: pn 02 sty, 2012
Lokalizacja: Łodygowice

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: dzikilopez » pt 21 wrz, 2012

HeŁp ! Poszukiwany/ Poszukiwana stacyjka z kompletem kluczyków i innych duperelków do Benzera Yankee. Aktualna po przebyciu 5 tysiaków zaczyna świrować.
Benzer YANKEE + LIFAN 120ccm + PZ22
60 tys km i dalej się kręci

Ich brauche Geld für Gasolin
Explosiv wie Kerosin
Mit viel Oktan und frei von Blei
Einen Kraftstoff wie
Benzin!
Gib mir Benzin!
R+


Awatar użytkownika
krzysiello
Specjalista
Specjalista
Posty: 221
Rejestracja: śr 20 cze, 2012
Lokalizacja: Polska

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: krzysiello » pt 21 wrz, 2012

Jaka uszczelka lepsza pod głowicę do 110ccm? Ta http://moto.allegro.pl/uszczelki-cylind ... 80606.html ,
czy ta z silikonem http://moto.allegro.pl/ulepszone-uszcze ... 64999.html ?

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: choinka » pt 21 wrz, 2012

bierz te drugie.

Awatar użytkownika
m_isie_k
Specjalista
Specjalista
Posty: 199
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: SÂłoboda

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: m_isie_k » ndz 23 wrz, 2012

czy normalne ze przy dotarciu kopci na starcie a jak sie rozgrzeje to nie? choc czasem jak dam mu gazu to zakopci? uszczelka ok głlowica tez juz ok jakies propozycje?

adrol

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: adrol » ndz 23 wrz, 2012

na jaki kolor kopci?
Prawdopodobnie woda która skrapla się w wydechu.


Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: Bumek » ndz 23 wrz, 2012

m_isie_k pisze:czy normalne ze przy dotarciu kopci na starcie a jak sie rozgrzeje to nie? choc czasem jak dam mu gazu to zakopci? uszczelka ok głlowica tez juz ok jakies propozycje?
na starych uszczelkach skladales silnik po zmianie cylka? ;>
jak na niebiesko kopci to olej bierze ;]

Awatar użytkownika
m_isie_k
Specjalista
Specjalista
Posty: 199
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: SÂłoboda

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: m_isie_k » ndz 23 wrz, 2012

raz na biało a na starcie na niebiesko...dodam ze uszczelka nowa a głowica od kolegi bo moja była wadliwa...


a dodam ze od początku ciągnął olej i wuszło ze dolną prawą szpilką przez łączenie na głowicy...pierścienie nowe tłok cylek wał itp wszystko nowe i dalej kopci ale tylko podczas startu na zimno dymi jak z komina...ale jak sie rozgrzeje to rzadko
Ostatnio zmieniony ndz 23 wrz, 2012 przez m_isie_k, łącznie zmieniany 1 raz.

adrol

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: adrol » ndz 23 wrz, 2012

docieraj, jak będzie kopcił też na ciepłym to bym się martwił, dla spokoju sprawdź czy za mocno nie dmucha przez odmę.

buzek
Amator
Amator
Posty: 12
Rejestracja: wt 07 sie, 2012
Lokalizacja: lubelskie

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: buzek » czw 27 wrz, 2012

kupiłem zestaw 72 ccm.Tłok wchodzi do cylindra trochę ciasno tzn wchodzi cały ale nie luźno tylko trzeba lekko popchać.Tak powinno być?

Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: Czyżu15 » czw 27 wrz, 2012

buzek, tak, musi tak być
only vag

Awatar użytkownika
m_isie_k
Specjalista
Specjalista
Posty: 199
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: SÂłoboda

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: m_isie_k » sob 29 wrz, 2012

pytanko. ganiał mi tył strasznie w ogarku jest uczucie że ściąga ale nie robi dwóch śladów, więc wymieniłem te gumowe tuleje na wahaczu a problem jest nadaj, szczególnie podczas hamowania z górki, amorki dobre sprawdzałem nie ciekną i dobrze trzymaja propozycje? dodam ze mam oś tylną ze sklepu metalowego gdyż nigdzie nie mogłem znaleść a kiedyś sie ukręcił gwint i ją wygieło, więc zamówiłem śrube 12x26 tylko ze ona ma twardość 5.8 więc może ona jest przyczyną? co sądzicie?

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: to&owo » sob 29 wrz, 2012

bardzo możliwe
kup 9/10 czy jakos tak .mam taką w domu ,tylko przy kierze
Ostatnio zmieniony sob 29 wrz, 2012 przez to&owo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
m_isie_k
Specjalista
Specjalista
Posty: 199
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: SÂłoboda

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: m_isie_k » wt 02 paź, 2012

jakim momentem dokręcac głowice?

Awatar użytkownika
Maciek
Weteran
Weteran
Posty: 467
Rejestracja: śr 29 cze, 2011
Lokalizacja: KÂłodzko

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: Maciek » wt 02 paź, 2012

10Nm
Obrazek

Awatar użytkownika
michal14
Weteran
Weteran
Posty: 282
Rejestracja: sob 19 lis, 2011
Lokalizacja: Sadki

Re: Pojedyncze pytania

Postautor: michal14 » wt 02 paź, 2012

W inner rotor kit jest chociaż minimalne ładowanie czy nie ma w ogóle ?



Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl