






na starych uszczelkach skladales silnik po zmianie cylka?m_isie_k pisze:czy normalne ze przy dotarciu kopci na starcie a jak sie rozgrzeje to nie? choc czasem jak dam mu gazu to zakopci? uszczelka ok głlowica tez juz ok jakies propozycje?
![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)








Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości