• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Tarcze licznika

Masz jakiś problem ze swoją maszyną? Pisz a my postaramy się pomóc
razor500
Specjalista
Specjalista
Posty: 219
Rejestracja: ndz 15 maja, 2011
Lokalizacja: Brzeg

Re: Tarcze licznika

Postautor: razor500 » śr 06 lip, 2011

To chyba pojadę w najbliższym czasie do miasta po taki papier i na nim sobie wydrukuję tarczę. Dzięki za pomoc.


Goger
Specjalista
Specjalista
Posty: 185
Rejestracja: pt 20 maja, 2011
Lokalizacja: UlanĂłw

Re: Tarcze licznika

Postautor: Goger » śr 06 lip, 2011

ja z tarczą poszedłem do fotografa, tam gdzie robici się zdj np do dowodu. Za 1 zł wydrukował mi na papierze fotograficznym

Awatar użytkownika
pavaczek
Administator
Administator
Posty: 663
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: Wójcin
Pojazd: Ogar 900 110cc

Re: Tarcze licznika

Postautor: pavaczek » śr 06 lip, 2011

Benio, ja drukowałem normalnie atramentówką na fotograficznym i jest okej więc nie wiem czemu mówisz, że nie można ;)

Awatar użytkownika
Żaba
Weteran
Weteran
Posty: 609
Rejestracja: wt 05 lip, 2011
Lokalizacja: Sanok

Re: Tarcze licznika

Postautor: Żaba » czw 07 lip, 2011

Idź do zakładu gdzie drukują zdjęcia lub do drukarni i za mniej niż 5zł ci wydrukują a bdb jakości i będziesz zadowolony lecz Benia sposób jest też dobry nawet zajebist*:D
Obrazek

Awatar użytkownika
toldi
Specjalista
Specjalista
Posty: 191
Rejestracja: ndz 05 gru, 2010
Lokalizacja: ÂŁeba

Re: Tarcze licznika

Postautor: toldi » pt 09 gru, 2011

Witam, przerobi mi ktoś tarcze do GB streeta.

Chodzi mi aby były czerwone, a tło nie wiem jakie, białe myślę że jest ok,
skala do 90km/h
usunięcie MPH

a dalej jakieś logo GB motors czy coś to sobie sam dodam,

bawiłem sie tymi tarczami, ale za nic nie moge nic zrobić
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony pt 09 gru, 2011 przez toldi, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Hubert.D
Majster
Majster
Posty: 113
Rejestracja: wt 23 sie, 2011
Lokalizacja: LeÂśna

Re: Tarcze licznika

Postautor: Hubert.D » pn 12 gru, 2011

Witam zima idzie, więc chciałbym zmienić tarczę licznika.
próbowałem sam coś zrobić, ale niestety efekt był mizerny (umiem obsługiwać tylko painta <lol> )
Więc jakby ktoś miał chwilkę wolnego czasu i chęci i za "pomógł" mógłby zrobić mi tarczę byłbym bardzo wdzięczny.
tutaj daję link do oryginalnej tarczy http://imageshack.us/photo/my-images/220/18447414.jpg/
i chciałbym aby licznik był biały, ale licznik biegów był niezmieniony cyfry byłyby czarne, a linia licznika i paliwa były czerwone. Ewentualnie może być jakieś skromne logo moto-4t lub Romet.
Z góry dziękuje i pozdrawiam Hubert

Awatar użytkownika
Mianusek
Weteran
Weteran
Posty: 347
Rejestracja: wt 20 wrz, 2011
Lokalizacja: Tczew

Re: Tarcze licznika

Postautor: Mianusek » pn 12 gru, 2011

Jak to jest z tym skalowaniem liczników? jakim programem to robicie i w jaki sposób? Doczytałem sie ze najlepiej wydrukowac to na papierze fotograficznym a co wtedy z podswietleniem bo mi akurat na tym zalezy bo czesto jeżdze jak jest ciemno?
Zarabiaj na czytaniu emaili. Polecam bo sam z tego korzystam
http://www.ermail.pl/klik/UHJSY2AG

Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Tarcze licznika

Postautor: lukasz » pn 12 gru, 2011

Hubert.D, ta ciemniejsza część przy kontrolkach biegów też ma być na biało, czy to już zaliczyłeś do licznika biegów i ma tak pozostać? ?? ;)

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Tarcze licznika

Postautor: Lukas995 » pn 12 gru, 2011

Mianusek pisze:Jak to jest z tym skalowaniem liczników? jakim programem to robicie i w jaki sposób?

Ja jak przedłużałem skalę to kawałek tarczy wyciąłęm (skopiowałem), następnie wkleiłem to i ustawiłem to pod odpowiednim kątem :D i dobrze wyszło :P
A najlepiej to robić w Gimpie i Paintem się wspomagać :D
Ostatnio zmieniony pn 12 gru, 2011 przez Lukas995, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Hubert.D
Majster
Majster
Posty: 113
Rejestracja: wt 23 sie, 2011
Lokalizacja: LeÂśna

Re: Tarcze licznika

Postautor: Hubert.D » pn 12 gru, 2011

lukasz pisze:Hubert.D, ta ciemniejsza część przy kontrolkach biegów też ma być na biało, czy to już zaliczyłeś do licznika biegów i ma tak pozostać? ?? ;)


Ta ciemniejsza część przy kontrolkach ma zostać taka jak jest. :)
I jakby ktoś robił to najlepiej by było usunąć mile.
Ostatnio zmieniony pn 12 gru, 2011 przez Hubert.D, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Tarcze licznika

Postautor: BeNeK » pn 12 gru, 2011

Lukas16, tak ps najlepiej to w photo shopie xd
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
Mianusek
Weteran
Weteran
Posty: 347
Rejestracja: wt 20 wrz, 2011
Lokalizacja: Tczew

Re: Tarcze licznika

Postautor: Mianusek » pn 12 gru, 2011

A ten licznik jest dobrze wyskalowany? Jest to licznik do Zipp Shock
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zarabiaj na czytaniu emaili. Polecam bo sam z tego korzystam

http://www.ermail.pl/klik/UHJSY2AG

Awatar użytkownika
Hubert.D
Majster
Majster
Posty: 113
Rejestracja: wt 23 sie, 2011
Lokalizacja: LeÂśna

Re: Tarcze licznika

Postautor: Hubert.D » pn 12 gru, 2011

Tak ten jest wyskalowany niemalże idealnie. <lol>

Awatar użytkownika
Mianusek
Weteran
Weteran
Posty: 347
Rejestracja: wt 20 wrz, 2011
Lokalizacja: Tczew

Re: Tarcze licznika

Postautor: Mianusek » pn 12 gru, 2011

A teraz jak z podswietleniem? Orinalne tarcze sa robione na jakies pleksie czy czym ze jest podswietlenie? No i jak zrobic zeby po wymienieniu tarczki było podswietlenie? Bo jezeli drukne to na kartce to raczej bd kiepsko co?
Zarabiaj na czytaniu emaili. Polecam bo sam z tego korzystam

http://www.ermail.pl/klik/UHJSY2AG

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Tarcze licznika

Postautor: BeNeK » pn 12 gru, 2011

albo podświetlenie takie jakie masz na takiej tarczy jakiej masz albo nowa tarcza bez podświetlenia tarczy tylko kontrolki i tyle
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!



Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl