









)




Mianusek pisze:Jak to jest z tym skalowaniem liczników? jakim programem to robicie i w jaki sposób?
i dobrze wyszło

---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
lukasz pisze:Hubert.D, ta ciemniejsza część przy kontrolkach biegów też ma być na biało, czy to już zaliczyłeś do licznika biegów i ma tak pozostać?![]()







Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości