




. Jestem z okolic więc w razie co chętny na zlocik w owym miejscu. Mogę też Was kawałek odprowadzić powiedzmy od Mińska Mazowieckiego
jbc piszcie co do dokładniejszego terminu 

Nie wiem czy od Mińska ktoś będzie jechał, norek chyba nie wyrobi z moto.modó³ wm mugen sport cdti







a i twoje kąty zwiedze 




![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)


... Przyjedź maluchemFiat 126p


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości