Filmik pokazuje nasze próby czasowe na 200m czyli nasze DRAGI. Zapraszamy wszystkich chętnych do nas spróbować sie na 200m z innymi uczestnikami i ich maszynami:
http://youtu.be/7dN5J2BxIbo
Aha nie dostaliśmy zezwoleń na zamknięcie drogi więc nie dokońca jest wszystko legalnie...










h ok fajnie fajnie 

na jednym ze zdjęć widać motor mojego kumpla z klasy ![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)
