






Benio pisze:sry za ot ale się tak tą kartą przejmujecie jak nie wiem -.- o ja prawka nie mam i pierd...nicze wszystko z góry na dół








Boczo pisze:jestem za najlepiej w jakiś łikend można by jakąś trasę obmyślić np. do miastka potem na hamer itp.








Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości