• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Motorowerem dookoła Polski.

Szykuje się ciekawe spotkanie motocyklowe? Nie masz z kim polatać w sobotnie popołudnie? Napisz tutaj :)
rack
Uczeń
Uczeń
Posty: 23
Rejestracja: czw 19 sty, 2012
Lokalizacja: Opolskie

Motorowerem dookoła Polski.

Postautor: rack » czw 19 sty, 2012

Witam wszystkich, w roku 2012 mam zamiar objechać Polskę dookoła motorowerem klasy 50cc. Trasa liczy 4000km i 25 dni w drodze, jestem na etapie rozgłosu wyprawy, także jeśli macie możliwości prosiłbym o przesłanie info dalej, może nawet podklejenie tematu ?
Więcej info:
-Na mojej stronie internetowej
www.motoadventures.com.pl
-Fapage na facebooku, przy okazji prosze o "lajki"
http://www.facebook.com/motoadventurescompl
-Profilu youtube, przy okazji subskrypcje i komentarze
http://www.youtube.com/user/Michael0ss/videos

Z góry dzięki i pozdrawiam LWG!
www.motoadventures.com.pl - bo niemoÂżliwe nie istnieje!


Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Motorowerem dookoła Polski.

Postautor: Olo » czw 19 sty, 2012

Pomysł ciekawy :) Jak zamierzasz się przygotować?
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Motorowerem dookoła Polski.

Postautor: BarneY » czw 19 sty, 2012

rack, To Ty jechałeś z Ogarem 200 nad morze? Kiedyś relację na yt widziałem :)
Wzbudziliście we mnie wielki podziw ! Trzeba mieć naprawdę zawzięcie i pasję :)
Takich ludzi jak Wy potrzeba na świecie więcej.

Lewa w Górę Panowie :)
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

rack
Uczeń
Uczeń
Posty: 23
Rejestracja: czw 19 sty, 2012
Lokalizacja: Opolskie

Re: Motorowerem dookoła Polski.

Postautor: rack » czw 19 sty, 2012

Wielkie dzięki! Tak to ja jechałem z tym kolegą od ogara200 ;).

Przygotowania ? hm, znaleźć sponsorów, bo kasą nie s*am za przeproszeniem, zrobić koszulki wyjazdowe, no i moto jest aktualnie rozebrane i wymieniam w nim części eksploatacyjne.
www.motoadventures.com.pl - bo niemoÂżliwe nie istnieje!

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Motorowerem dookoła Polski.

Postautor: BarneY » czw 19 sty, 2012

No naprawde, pelen podziw :)
a sluchaj, nie boli Cie tylna czesc ciala od siedzenia w Rieju? bo slyszalem, ze ma dosyc twarde...
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D



DziĂŞki :)


rack
Uczeń
Uczeń
Posty: 23
Rejestracja: czw 19 sty, 2012
Lokalizacja: Opolskie

Re: Motorowerem dookoła Polski.

Postautor: rack » czw 19 sty, 2012

No to prawda, siedzenie jedno z twardszych, robie dość częste ale krótkie przerwy, poza tym już sie uodporniłem. <rotfl>
www.motoadventures.com.pl - bo niemoÂżliwe nie istnieje!

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Motorowerem dookoła Polski.

Postautor: BarneY » czw 19 sty, 2012

A jak spisuje sie ten Ogar 200?
W ile najwiecej osob jechaliscie na "wyprawe"?
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D



DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Motorowerem dookoła Polski.

Postautor: choinka » czw 19 sty, 2012

A mnie tyłek od ogara tak bardzo mocno nie boli jak plecy, no po prostu po jeździe tak mnie bolą plecy że to jest poezja.

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Motorowerem dookoła Polski.

Postautor: BarneY » czw 19 sty, 2012

Choinka, a moze masz cos z nimi nie tak? Starasz sie trzymac je w miare prosto, czy sie garbisz?

//przepraszam za brak polskich znakow, pisze z telefonu.
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D



DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
tomek96
Majster
Majster
Posty: 77
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: CheÂłm

Re: Motorowerem dookoła Polski.

Postautor: tomek96 » pt 20 sty, 2012

rack, sam ogarem zrobiłem wyprawe (800km) i wiem jakie to buty...
https://picasaweb.google.com/1045330673 ... nnyLzNtwE#

Mam nadzieje że ci się uda.
Pozdro.
Ogar 900 wersja turystyczna ;)

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Motorowerem dookoła Polski.

Postautor: Pawlos312 » pt 20 sty, 2012

Często patrzę twój blog, i naprawdę was podziwiam. Ja bym chyba nie wytrzymał na tym siedzeniu, sam mam MRT i wiem co i jak :) .
Obrazek

Awatar użytkownika
tomek96
Majster
Majster
Posty: 77
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: CheÂłm

Re: Motorowerem dookoła Polski.

Postautor: tomek96 » pt 20 sty, 2012

Pawlos312, sądze że ogarowskie nie jest lepsze a jakoś 20h non stop w ciągu 3 dni wytrzymałem.Ale on to jest kozak 1600km.Ten typek od ogara jeszcze większy.takim badziewiem tak daleko pojechać... szacun.
Ogar 900 wersja turystyczna ;)

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Motorowerem dookoła Polski.

Postautor: Wilku1122 » pt 20 sty, 2012

tomek96, Czemu nazywasz to badziewiem ? :) niektóre są lepsze niz markowe am6 n których widok dzieci nie mogą wytrzymać
PIEC!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Motorowerem dookoła Polski.

Postautor: choinka » pt 20 sty, 2012

Może dlatego że się garbię i może dlatego że jest mi za mały.

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Motorowerem dookoła Polski.

Postautor: BarneY » pt 20 sty, 2012

tomek96, Ogarowe siedzenia są super miękkie. W porównaniu do SM :)
Wilku1122, Racja. O Simsonach nie wspomnę :)
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D



DziĂŞki :)



Wróć do „Zloty i spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl