














A ta ankieta powinna być na czas określony bo i tak już z nas nie zagłosuje a mogą to zrobić osoby nieupoważnione 


















A po mieści można przejechać i się dobrze zaprezentować
Napewno trzeba będzie zrobić jakąś fotorelacje ze zlotu, więc kto ma bardzo dobry aparat niech powie i weźmie ze sobą a ja mogę napisać co się działo i już




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości