Czyli Jędrzejów na Wolbrom rynek, Volumne pustynia, a reszta Olkusz mcd, a potem my dolaczamy do olkusza i lecimy wszyscy na pustynie, potem biedronka, ognicho i sie reszta zobaczy, oksy?
PODSUMOWANIE
Jędrzejów - Rynek Wolbrom 10:30
Żywiec, Zabrze itp. Olkusz MCD 11:00
Sosnowiec - wolicie Olkusz o 11:00 czy pustynie o 11:30?
Volumne - Pustynia błedowska o 11:30
Potem thobi wbija na olkusz i zabiera Olkusz na pustynie, a my z yato zabieramy Jędrzejów na pustynie.
Pasi wszystkim? Ktoś jeszcze chętny jechać?
Ostatnio zmieniony wt 22 kwie, 2014 przez Bumek, łącznie zmieniany 2 razy.