








To jak? 2 maja godzina 12??
Mówić kto będzie.modó³ wm mugen sport cdti





Trochę staliśmy, usiedliśmy i zaczęło padać, 1.5h pod kebabem... Wreszcie przestało i trochę polataliśmy sobie
Z tych ciekawszych rzeczy to: kupiliśmy Mamroty
jadłem najgorszego kebaba w życiu, nigdy nie bierzcie kebabów w Jeruzalu bo szkoda kasy tylko... Jakiś typ chciał po Policję dzwonić bo ustałem 50m od kościoła (za parkanem, wszystko przepisowo w sumie), powiedziałem że się nie przestawię to wsiadł do zielonego malucha i pojechał xD No i obok chaty Solejuków (jakoś tak
) jakaś babka chciała nas pogonić
Resztę opisze Tomek który zanotował wszystko co ciekawe w swoim magicznym zeszycie, on też doda fotki, jutro bądź dziś.
A no i jeszcze gdy wracałem to przez 90km nie schodziłem poniżej 90km/h po czym prawdopodobnie od wibracji odleciały mi części od tylnego hebla :Fmodó³ wm mugen sport cdti




Alp3n pisze:wsiadł do zielonego malucha i pojechał xD
A na poważnie to za bardzo nie mogłem być, bo zdrówko nie dopisało. 


Ale gdy będzie ciepło to jeszcze się spotkamy, z chłopakami coś mówiliśmy o czerwcu, tak żeby wszyscy mogli 
modó³ wm mugen sport cdti

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości