Michal, wiemy wiemy, u mnie śnieg zaczyna się poddawać, ale ciężko mu to idzie.
Stunti, mój też, nie wiem gdzie du*** a gdzie twarz

;d;d, ale cos mi się zdaje że wiem o co Ci chodzi z ta niespodzianką
Edit:
1. dyzio0394 na 100% + 2 na 99% ---
2. piotrek350 na 100%
3. dawid112 na 100%
4. Michal na 100%
5. jablon01 jeżeli będę mieć ogara
6. Stunti na 100%
7. GrzesQ, lecę razem z Michałem, na 100%
8. `ValentinO RosSi~ na 80% bo nie wiem czy będę miał jeszcze Salmo.
Jaki¿ to motor piêkny i m³ody? I jaka to na nim dziewica? Zje¿d¿aj¹ z drogi im samochody, Œmigaj¹ przy œwietle ksiê¿yca. Ona mu krêci manet¹ do koùca, a on wci¹¿ podnosi obroty; Pewnie ju¿ rura jest ca³kiem gor¹ca, Pewnie znów wpadn¹ w k³opoty.