co sadzicie o tym zeby wpadnac na moto piknik do szyman na pas lotniskowy? albo samemu sobie zrobic zlocik? tego lotniska z tego co wiem to nikt nie pilnuje i jego dzialanosc jest zawieszona wiec zadne CIA nie wyladuje XD



co sadzicie o tym zeby wpadnac na moto piknik do szyman na pas lotniskowy? albo samemu sobie zrobic zlocik? tego lotniska z tego co wiem to nikt nie pilnuje i jego dzialanosc jest zawieszona wiec zadne CIA nie wyladuje XD


sie pomysli 



`ValentinO RosSi~ pisze:trochę daleko lecieć mam zwłaszcza że pierścionki dzwonią już










Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości