Marcin 205, Git, do Węgrowa mnie powinni puścić.
Tylko jak tam z Ziomem??



modó³ wm mugen sport cdti

jedziemy i nie ma lipy 


Może do Zielonki skoczę ale to nie wiem.modó³ wm mugen sport cdti


A Ferro hmm... No nie wiem 


modó³ wm mugen sport cdti




ale ojciec powiedział że w wakacje będę mógł jechać gdzieś dalej więc sie pytam bo może bym pojechał 

Ty synek, masz coś do Łodzi ?!?!n0r3k pisze:Alp3n, a do łodzi nie planujesz ?! chcesz w łeb ?!jedziemy i nie ma lipy

[/URL]





[/URL]
tez niewiem czy mnie puszcza tak daleko rodzice, ale najwyzej nic nie powiem ze jade, ja zbiore ze soba minimum jeszcze jednego kumpla a jk dobrze pojdzie to jeszcze kilku i tam ma byc ich kilku tez 



modó³ wm mugen sport cdti
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości