a zlot zrobic dopiero po połowie lipca conajmniej, tak jak żeśmy z Ziomem97 na gg wstepnie rozmawiali komu bardziej jaki termin odpowiada
[ Dodano: Wto 28 Cze, 2011 ]
niech pisze każdy jaki mu termin odpowiada
trzeba sie zegrac jakos
mi pasuje w przedziale od 17 lipiec nie wczesniej
- do konca wakacji 






brak karty (nawet tego swistka nie mam to bym se podrobił i pojechał)


