












najbliżej mam do Szczytna i innych miast po drodze do Szczytna 


![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)

I najlepiej gdyby były to już wakacje to z bratem on jeszcze swoim squ bysmy wpadli





Tylko panowie, nie tak jak ostatnio..
Ja już kończe moto i można śmigać, nie musze wcale jechać do miasta, możemy sie spotkać gdzieś na uboczu miasta i już.
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości