Postautor: n0r3k » śr 23 lip, 2014
taką specjalną chemie trzeba mieć, pójde do garażu to ci powiem jak to sie nazywa. to na długo nie starcza, ja mam karchera to taki mały zbiorniczek na 2 mycia może starczy, ale pieni się bardzo i cały brud rozpuszcza niesamowicie. szamponu jak nalejesz to i tak musisz gąbką to myć, a tą chemią zlewasz, potem spłukujesz ciśnieniem i po robocie.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3
