• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Parkowanie pod blokiem

Rozmowy o wszystkim innym niż motoryzacja.
Awatar użytkownika
PanWojtek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 355
Rejestracja: sob 02 lis, 2013
Lokalizacja: Śląsk (Katowice)
Pojazd: Junak 901 RS

Parkowanie pod blokiem

Postautor: PanWojtek » śr 26 mar, 2014

Siemaneczko
Mam z kolegą problem, kolega stawia motorek przed swoim blokiem na parkingu dla mieszkańców ale 2 dni temu ktoś chciał mu go ukraść więc zaproponowałem mu żeby parkował na podwórku za moim blokiem (zwykły 4-piętrowiec z ogrodzonym parkingiem z tyłu i bramą na klucz) do puki sobie alarmu nie kupi no i sobie stał obok mojego motorka pod moim balkonem (1-piętro), z sąsiadami którzy mieszkają na parterze pogadałem i powiedzieli że na kilka dni może parkować pod warunkiem że nie będzie hałasował (tj. gazował zaraz pod oknem), pięknie prawda?
Ale dziś to nas obu wk***ił sąsiad z klatki obok (4 klatki przypadają na ów parking), grzebaliśmy przy motorkach, myliśmy je itp a tu nagle facet wyskakuje na nas i drze ryja na kumpla żeby wypi****lał z tym motorkiem z tego parkingu.


Więc tu się rodzi pytanie czy kolega może dalej parkować, nikomu nie przeszkadza tylko jednemu sąsiadowi to że sobie STOI?
Oraz czy pogadać z dozorczynią osiedla (równa babka, lubi mnie i kolegę ;) ) ona chyba lepiej wie co wolno a co nie.


Awatar użytkownika
Rebeluch
Weteran
Weteran
Posty: 372
Rejestracja: wt 12 lis, 2013
Lokalizacja: Wyspy Owcze
Kontaktowanie:

Re: Parkowanie pod blokiem

Postautor: Rebeluch » śr 26 mar, 2014

PanWojtek, Powiedz, że u Ciebie nocuje, albo że naprawiasz mu naprawiasz, lub że to twój nowy, możesz też powiedzieć do sąsiada-dupy, że to twojego ojca/matki. Powiedz, że jest tak zepsuty, że nie da rady stąd odjechać. Polecam kupić blokadę na tarczę hamulcową, gruby łańcuch, oraz porządną kłódkę.
Daj + to nie boli a motywuje !
________> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/145150 <______________

Awatar użytkownika
PanWojtek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 355
Rejestracja: sob 02 lis, 2013
Lokalizacja: Śląsk (Katowice)
Pojazd: Junak 901 RS

Re: Parkowanie pod blokiem

Postautor: PanWojtek » śr 26 mar, 2014

Dobry pomysł, czekam na więcej ;)

Awatar użytkownika
Aro550
Specjalista
Specjalista
Posty: 210
Rejestracja: wt 18 cze, 2013
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź

Re: Parkowanie pod blokiem

Postautor: Aro550 » śr 26 mar, 2014

Nie masz co się martwić. Pogadaj z dozorcą i nie powinno być problemu, a tamten gość może Ci nagwizdać ;) Zawsze możesz mu delikatnie przypomnieć, że czasami opony łapią gwoździe a szyby pękają ;)

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Parkowanie pod blokiem

Postautor: Yato » śr 26 mar, 2014

Aro550, <facepalm>
Powiedz że to twój i tyle, a kolega niech kupi blokadę na tarcze hamulcową i alarm.
:)


Awatar użytkownika
PanWojtek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 355
Rejestracja: sob 02 lis, 2013
Lokalizacja: Śląsk (Katowice)
Pojazd: Junak 901 RS

Re: Parkowanie pod blokiem

Postautor: PanWojtek » śr 26 mar, 2014

Ja bym wolał nie zniżać się do jego poziomu (Tępego gościa po podstawówce (wiem od dozorczyni xD)))
Od kiedy się fi*t wprowadził same problemy z nim są -.-

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Parkowanie pod blokiem

Postautor: Alpen » śr 26 mar, 2014

Jak to jakiś idiota to znajdź na niego haka i po sprawie, jak z mordą wyskoczy jeszcze raz to Ty powiesz coś o nim, o policji i się zamknie. :)
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
PanWojtek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 355
Rejestracja: sob 02 lis, 2013
Lokalizacja: Śląsk (Katowice)
Pojazd: Junak 901 RS

Re: Parkowanie pod blokiem

Postautor: PanWojtek » śr 26 mar, 2014

Mam w planach gdy go tylko zobaczę od razu włączyć kamerę w telefonie i z nim gadać



Wróć do „Off-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl