• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Siłka..;D

Rozmowy o wszystkim innym niż motoryzacja.
Awatar użytkownika
Taśma
Uczeń
Uczeń
Posty: 41
Rejestracja: pn 26 maja, 2014
Lokalizacja: PL

Re: Siłka..;D

Postautor: Taśma » śr 11 cze, 2014

wiem , wróc potrzebuje do 200 zł jakiś sprzet do cwiczen , musi być sztanga i hantle i obciążenie ? jakieś linki ? albo ktoś ma może na sell?


lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Siłka..;D

Postautor: lukaszw103 » pt 10 paź, 2014

Aktualne postępy:

Z góry mówię ze nie ćwicze na siłowni tylko w domu cos typu street body workout.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tak dla porównania od 2 miesięcy ćwiczeń intensywniej 3-4 razy w tygodniu musi być z 68kg na 73 wskoczyłem 1 trening w tyg. na siłowni w szkole.
Teraz 08.10.14
Obrazek


03.14r.
Obrazek

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Siłka..;D

Postautor: MAGIK » pt 10 paź, 2014

napakowany jak autobus w niedziele do lichenia :D
Honda Wallaroo > Romet Trial City & Motorynka & Audi A4 2.5 TDI ,


Szacunek za szacunek a ÂśmierĂŚ za ku***stwo
Gdyby byÂło tak naprawdĂŞ to trup by tu padaÂł gĂŞsto

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Siłka..;D

Postautor: lukaszw103 » pt 10 paź, 2014

Haha :) może dla kogoś to będzie śmieszne ale ja wiem ze w jakimś stopniu ide do przodu :D

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Siłka..;D

Postautor: MAGIK » pt 10 paź, 2014

trochę motyl mały , daj zdj tyłu :)

+ rob rozgrzewki przed ćwiczeniem ja za slaba zrobiłem i miesien reki mnie boli jak prostuje i przerwę mam :(
Ostatnio zmieniony pt 10 paź, 2014 przez MAGIK, łącznie zmieniany 2 razy.
Honda Wallaroo > Romet Trial City & Motorynka & Audi A4 2.5 TDI ,


Szacunek za szacunek a ÂśmierĂŚ za ku***stwo
Gdyby byÂło tak naprawdĂŞ to trup by tu padaÂł gĂŞsto


lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Siłka..;D

Postautor: lukaszw103 » pt 10 paź, 2014

racja motyl mały bo dopiero ćwiczę plecy od jakis 3 miechów ale widzę juz i tak znaczną poprawę. zdj tyłu podrzuce niedługo.

Rozgrzewki zawsze staram sie robić :D

Są i zdjęcia:
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony pt 10 paź, 2014 przez lukaszw103, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Siłka..;D

Postautor: MAGIK » sob 11 paź, 2014

plecy do roboty :)
Honda Wallaroo > Romet Trial City & Motorynka & Audi A4 2.5 TDI ,


Szacunek za szacunek a ÂśmierĂŚ za ku***stwo
Gdyby byÂło tak naprawdĂŞ to trup by tu padaÂł gĂŞsto

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Siłka..;D

Postautor: lukaszw103 » sob 11 paź, 2014

Wiadomo :D myśle że jak wstawię tu zdjecia za jakieś pół roku to bedzie już o wiele lepiej :D

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Siłka..;D

Postautor: Alpen » sob 20 gru, 2014

Przymierzam się d kupna gryfu łamanego by coś wzbogacić swoje ćwiczenia, pytanie - lepiej lekko łamany czy mocno łamany? Myślę, że chyba mocno, wtedy np lepiej robić coś chwytem młotkowym czy francuza też lepiej, nie?
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
bartonfigher77
Majster
Majster
Posty: 146
Rejestracja: sob 13 paź, 2012
Lokalizacja: DÂługie

Re: Siłka..;D

Postautor: bartonfigher77 » sob 20 gru, 2014

Alpen, Ja tam cisnełem cały czas na prostym zwykłym i dobrze było. Moim zdaniem strata kasy, ale jezeli chcesz to juz wez ten mocno łamany do francuza bedzie dobry.
Trenuj tak, aby za kilka lat usÂłyszaÂł o tobie caÂły Âświat!

Awatar użytkownika
bartonfigher77
Majster
Majster
Posty: 146
Rejestracja: sob 13 paź, 2012
Lokalizacja: DÂługie

Re: Siłka..;D

Postautor: bartonfigher77 » sob 20 gru, 2014

lukaszw103, Jaki staz na siłce? Pokaz plan treningowy. Ja na twoim miejscu kupiłbym stabilizatory na nadgarstki i pas do martwych jezeli je robisz. Za dużo nie wydasz a o kontuzje nie łatwo wiem cos o tym.
Trenuj tak, aby za kilka lat usÂłyszaÂł o tobie caÂły Âświat!

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Siłka..;D

Postautor: to&owo » sob 20 gru, 2014

ja ciąnałem 150 w martwym bez stabilizatorów ,haków,pasów lędźwiowych czy na nadgarstki :D
ja trenuje jak barton zwykłym i git.znaczy już nie trenuje,ale czasami robie. wziąłbym mocno łamany to można młotkowy chwyt na bica i na triceps mniejsze napiecia w stawie łokciowym przy francuzie :D

Awatar użytkownika
bartonfigher77
Majster
Majster
Posty: 146
Rejestracja: sob 13 paź, 2012
Lokalizacja: DÂługie

Re: Siłka..;D

Postautor: bartonfigher77 » sob 03 sty, 2015

Widzę pany, że dużo osób na forum coś ze sobą robi wiec pytam :D

W tym roku postanowiłem, że nauczę się szpagatu zna ktoś jakieś sprawdzone ćwiczenia może ktoś z rodziny robił szpagat? Od 9 lat jestem bramkarzem ręcznym i postanowiłem się wreście tego nauczyć bo nie powiem czasami zabraknie te kilka cm aby obronić a to denerwuje.

Druga rzecz to jak często robicie pompki, przysiady, podciągania na drążku, brzuszki aby nie zmalała ich ilość, kiedyś jak ćwiczyłem spokojnie robiłem ponad 100 jakimś sposobem na 100 pompek z neta , ale potem robiłem co dzień i robiłem co raz mniej i mniej aż spadło do 30 i po jabłkach jak myślicie pewnie za duzo było?

Teraz nie świcze na siłce bo jestem w szkole z internatem i nie mam czasu wiec chce sie zając prostymi ćwiczeniami bez sprzętu :)
Trenuj tak, aby za kilka lat usÂłyszaÂł o tobie caÂły Âświat!

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Siłka..;D

Postautor: to&owo » sob 03 sty, 2015

przetrenowałeś się

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Siłka..;D

Postautor: lukaszw103 » ndz 04 sty, 2015

bartonfigher77 tak konkretnie bez opierdalania sie około 6 miechów.

Pon. Klata + biceps

Wyciskanie na płaskiej 3 serie
Wyciskanie hantlami 3-4 serie
Pompki na poręczach 3 serie / pompki zwykle 4 serie
Podciąganie podchwytem 4 serie z obciążeniem
Zginanie ramion hantlami 4 serie

Wtorek Plecy

Podciąganie nachwytem szeroko 4-5 serii z obciążeniem
Podciąganie nachwytem szerokość ramion 3serie
Wioslowanie hantla 4-5 serii
Wioslowanie gryfem 4 serie


Środa barki+ triceps

Unoszenie hantli 4 serie
Wyciskanie hatli 3 serie
Unoszenie ramion z hantlami 4 serie

Wyciskanie francuskie w lezeniu hantlami 4-5 serie
Pompki na poręczach 3-4 serie



W czwartek i piątek robię treningi mieszane w zależności na co mam priorytety w moim wypadku plecy, brzuch, łapy. Nóg nie robie bo narazie nie mam sprzętu a cwicze w domu.
Czasami jest tak ze cwicze cały tydzień , czasami 4-5 dni.
Obecnie jestem na masie, trochę się spaslem ale cos drgnelo z 68kg na 80 od wakacji.

http://zapodaj.net/499c07bfff450.jpg.html
http://zapodaj.net/cfd113287cc4f.jpg.html
Ostatnio zmieniony czw 08 sty, 2015 przez lukaszw103, łącznie zmieniany 2 razy.



Wróć do „Off-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl