• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Siłka..;D

Rozmowy o wszystkim innym niż motoryzacja.
Awatar użytkownika
dominix36
Majster
Majster
Posty: 128
Rejestracja: pt 12 lip, 2013
Lokalizacja: Trzeϝ

Re: Siłka..;D

Postautor: dominix36 » ndz 13 kwie, 2014

No to ja przedstawie swoją formę :P
Staż: 1 rok
Wzrost: 182/182cm
Waga :71 na 85kg
Wymiary:
Biceps: z 33 na 38.5 prawie :P
Obwód klatki z 102 na 112cm
Obwód barków: nie mieżyłem na początku ale teraz mam prawie 130cm
Udo:60
Łydka:39.5
Rekordy Siłowe:
Wyciskanie leżąc na klate: z 65kg na 103kg
Martwy ciąg: z 135kg na 190kg
Wyciskanie sztangi z za głowy (na barki) 72kg
No i fotka:
https://imageshack.com/i/n7jxgyj

Troche krzywo ale coś tam widać :P
Ostatnio zmieniony ndz 13 kwie, 2014 przez dominix36, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Nahirek
Weteran
Weteran
Posty: 295
Rejestracja: pn 05 mar, 2012
Lokalizacja: Sieradz

Re: Siłka..;D

Postautor: Nahirek » pn 21 kwie, 2014

Kr3eciK czyżbys prawa strone klatki mial wieksza ? :> bo cos krzywawo na moje oko :D

Awatar użytkownika
dominix36
Majster
Majster
Posty: 128
Rejestracja: pt 12 lip, 2013
Lokalizacja: Trzeϝ

Re: Siłka..;D

Postautor: dominix36 » śr 23 kwie, 2014

Nom lekko jest większa też mi sie tak wydaje
Ostatnio zmieniony śr 23 kwie, 2014 przez dominix36, łącznie zmieniany 2 razy.

Kr3eciK
Uczeń
Uczeń
Posty: 33
Rejestracja: pn 07 maja, 2012
Lokalizacja: Rybnik

Re: Siłka..;D

Postautor: Kr3eciK » czw 24 kwie, 2014

Mozliwe ;____;, albo jakos krzywo stalem :D, nw, teraz trzeba mase robić B|

Awatar użytkownika
dominix36
Majster
Majster
Posty: 128
Rejestracja: pt 12 lip, 2013
Lokalizacja: Trzeϝ

Re: Siłka..;D

Postautor: dominix36 » czw 24 kwie, 2014

Najpierw musi być dobra masa :P


WSRH

Re: Siłka..;D

Postautor: WSRH » pn 05 maja, 2014

zacząłem cwiczyc ! <radocha> <figielek>

dajcie ćwiczenia na barki i plecy z sztanga .
stawiam browary , najlepiej z linkami żeby zobaczyć jak się robi poprawnie :D

Awatar użytkownika
stepien0601
Weteran
Weteran
Posty: 481
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: KoczaÂła

Re: Siłka..;D

Postautor: stepien0601 » wt 06 maja, 2014

Co najlepiej robić na plecy bez żadnego sprzętu?

Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: Siłka..;D

Postautor: Czyżu15 » śr 07 maja, 2014

stepien0601, podciaganie, szeroko rece nadchwytem
only vag

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Siłka..;D

Postautor: to&owo » śr 07 maja, 2014

ogólnie podciąganie,nawet wąski podchwyt działą na plecy,tylko musisz panować nad ułożeniem ciała,żeby ruch kończyć najszerszym grzbietu a nie mięsniami ramion.

Awatar użytkownika
Nahirek
Weteran
Weteran
Posty: 295
Rejestracja: pn 05 mar, 2012
Lokalizacja: Sieradz

Re: Siłka..;D

Postautor: Nahirek » pt 16 maja, 2014

Kr3eciK, rob hantlami klate, zmniejszy ci sie ta dysproporcja :) mialem podobnie ;)

WSRH, stepien0601,

macie tu dobry link do przykladowych cwiczeń, sam ukladam plan treningowy na ich podstawie ;) bardzo fajnie opisane, + filmiki :) dla mnie super

http://www.kfd.pl/atlas-%C4%87wicze%C5% ... e-f92.html

Kr3eciK
Uczeń
Uczeń
Posty: 33
Rejestracja: pn 07 maja, 2012
Lokalizacja: Rybnik

Re: Siłka..;D

Postautor: Kr3eciK » pt 16 maja, 2014

Aktualnie robię :), pochwale się za jakis czas, co udało mi się zrobić :)

Awatar użytkownika
Nahirek
Weteran
Weteran
Posty: 295
Rejestracja: pn 05 mar, 2012
Lokalizacja: Sieradz

Re: Siłka..;D

Postautor: Nahirek » pt 16 maja, 2014

Kr3eciK, podaj wage, wik, jakieś obwody ? :D i staż :P

Awatar użytkownika
MaraS
Majster
Majster
Posty: 118
Rejestracja: wt 13 mar, 2012
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Siłka..;D

Postautor: MaraS » ndz 18 maja, 2014

Jak na rok to nawet ladnie :) pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Taśma
Uczeń
Uczeń
Posty: 41
Rejestracja: pn 26 maja, 2014
Lokalizacja: PL

Re: Siłka..;D

Postautor: Taśma » śr 11 cze, 2014


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Siłka..;D

Postautor: to&owo » śr 11 cze, 2014

nie.



Wróć do „Off-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl